21 raste të reja me koronavirus në Kosovë, asnjë në rajonin 07

 21 raste të reja me koronavirus në Kosovë, asnjë në rajonin 07

21 raste të reja me koronavirus në gjithë Kosovën dhe asnjë në rajonin 07.

Kështu ka bërë të ditur instituti kombëtar i shëndetit publik në Rahovec para pak çastesh përmes një postimi në faqen zyrtare, postime këto tashmë të zakonshme në orët e mbrëmjes.

Më poshtë edhe njoftimi i plotë nga IKShP-ja:

NJËZET E NJË RASTE ME COVID-19 DHE DHJETË TË SHËRUAR!Sot më 22 maj 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Friday, May 22, 2020

LAJME TË TJERA