3 raste të reja me koronavirus në rajonin tonë, mësoni numrin total të të infektuarve

 3 raste të reja me koronavirus në rajonin tonë, mësoni numrin total të të infektuarve

3 raste të reja me koronavirus në komunën tonë dhe 172 në gjithë Kosovën.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vend.

Më poshtë edhe komunikata e plotë.

114 TË SHËRUAR DHE 172 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Monday, August 10, 2020

LAJME TË TJERA