11 raste të reja në rajonin 07

 11 raste të reja në rajonin 07

92 raste të reja me koronavirus në vendin tonë.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në Kosovë.

Ndërkaq, nga numri total i të infektuarve në 24 orët e fundit, 11 sosh janë nga rajoni 07.

Nëntë raste janë nga Gjakova, derisa dy të tjerë nga Rahoveci.

Më poshtë edhe komunikata e plotë e IKSHPK-së.

115 TË SHËRUAR DHE 92 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Sunday, September 6, 2020

LAJME TË TJERA