120 raste të reja me koronavirus në Kosovë

 120 raste të reja me koronavirus në Kosovë

120 raste të reja me koronavirus në Rahovec.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vend.

Më poshtë edhe komunikata e plotë e IKSHPK-së.

122 TË SHËRUAR DHE 120 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Monday, August 31, 2020

LAJME TË TJERA