136 raste të reja me koronavirus në Kosovë

 136 raste të reja me koronavirus në Kosovë

136 raste të reja me koronavirus në Kosovë.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vend.

Më poshtë edhe komunikata e para pak çasteve:

131 TË SHËRUAR DHE 136 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Tuesday, August 25, 2020

LAJME TË TJERA