147 raste të reja me koronavirus në Kosovë

 147 raste të reja me koronavirus në Kosovë

147 raste të reja me koronavirus në Kosovë.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vend.

Më poshtë edhe komunikata e plotë.

197 TË SHËRUAR DHE 147 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Tuesday, September 1, 2020

LAJME TË TJERA