162 raste të reja me koronavirus në Kosovë – 220 të shëruar

 162 raste të reja me koronavirus në Kosovë – 220 të shëruar

220 të shëruar dhe 162 raste të reja me koronavirus në Kosovë.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vend.

Më poshtë edhe komunikata e plotë.

220 TË SHËRUAR DHE 162 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Friday, August 21, 2020

LAJME TË TJERA