Ditë zie për Young Zerkan, këngëtari humb një anëtar të familjes së ngushtë

 Ditë zie për Young Zerkan, këngëtari humb një anëtar të familjes së ngushtë

Young Zerka ka humbur një person të dashur për të, këngëtari ka njoftuar publikun se tezja e tij ka ndërruar jetën.

Ai njoftimin e bëri përmes një postimi në Instagram ku kishte shkruar “U prefsh në paqe teze Marika”.

Në postimin e bërë Zerka ka pranuar ngushëllimet nga miqtë dhe fansat e tij.

View this post on Instagram

U prefsh në paqe teze Marika…🥺😢

A post shared by YOUNG ZERKA (@youngzerka) on

LAJME TË TJERA