LAJMI I FUNDIT: Arrestohet Frashër Krasniqi

 LAJMI I FUNDIT: Arrestohet Frashër Krasniqi

Policia e Kosovës ka arrestuar dy aktivistët e PSD-së, Frashër Krasniqin dhe Zgjim Hysenaj, gjatë një aksioni simbolik që ata kanë mbajtur, raporton Ekonomia Online.

LAJME TË TJERA