Regjistrohen edhe nëntë viktima të tjera nga koronavirusi në vendin tonë

 Regjistrohen edhe nëntë viktima të tjera nga koronavirusi në vendin tonë

145 raste të reja me koronavirus në Kosovë dhe nëntë viktima të tjera.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vend.

Më poshtë edhe komunikata e plotë:

144 TË SHËRUAR DHE 145 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Saturday, August 15, 2020

LAJME TË TJERA