218 raste të reja me koronavirus në Kosovë

 218 raste të reja me koronavirus në Kosovë

218 raste të reja me koronavirus në Kosovë.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vend.

Më poshtë edhe postimi i plotë.

156 TË SHËRUAR DHE 218 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Wednesday, August 5, 2020

LAJME TË TJERA