28 raste të reja me koronavirus në Kosovë, dy prej tyre nga Malisheva

 28 raste të reja me koronavirus në Kosovë, dy prej tyre nga Malisheva

Dy raste të reja në Malishevë nga 28 gjithsej në gjithë Kosovën.

Kështu konfirmoi para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik përmes rrjeteve sociale, përcjell 07 Press.

Përderisa Malisheva ditëve të fundit nuk kishte raste, sot janë paraqitur dy sosh, në fshatin Lladroc.

Më poshtë postimi i plotë

TRE TË SHËRUAR DHE NJËZET E TETË RASTE ME COVID-19!Sot më 25 prill 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Saturday, April 25, 2020

LAJME TË TJERA