6 raste të reja në rajonin 07, mësoni cila komunë ka regjistruar më së shumti

 6 raste të reja në rajonin 07, mësoni cila komunë ka regjistruar më së shumti

Gjashtë raste të reja me koronavirus në rajonin 07.

Katër prej tyre në Gjakovë dhe me nga një rast Rahoveci e Malisheva, përcjell 07 Press.

Numër relativisht i vogël nëse e krahasojmë me totalin, 162, për të cilin shpresojmë të zvogëlohet çdo ditë e më tutje, pra deri në pikën zero.

Njoftimi i plotë:

122 TË SHËRUAR DHE 162 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Wednesday, August 19, 2020

LAJME TË TJERA