9 viktima të tjera në Kosovë nga koronavirusi

 9 viktima të tjera në Kosovë nga koronavirusi

9 viktima të tjera nga koronavirusi në Kosovë.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh IKSHPK-ja.

Njëherit, sot janë regjistruar 129 raste të reja, derisa shpresojmë që të vazhdojë ky trend i rënies.

Lexo edhe: LAJMI I FUNDIT: Ky është numri i të infektuarve me koronavirus në Kosovë në 24 orët e fundit

Më poshtë edhe komunikata e plotë:

152 TË SHËRUAR DHE 129 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Monday, August 17, 2020

LAJME TË TJERA