92 raste të reja me koronavirus në Kosovë

 92 raste të reja me koronavirus në Kosovë

92 raste të reja me koronavirus në vendin tonë.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në Kosovë.

Më poshtë edhe komunikata e plotë e IKSHPK-së.

115 TË SHËRUAR DHE 92 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Sunday, September 6, 2020

LAJME TË TJERA