Afërdita Dreshaj kujton babain e saj të ndjerë: Do doja ta shihja..

 Afërdita Dreshaj kujton babain e saj të ndjerë: Do doja ta shihja..

Afërdita Dreshaj këtë periudhë izolimi, ashtu si të njohurit tjerë, i është dedikuar më shumë rrjeteve sociale.

Modelja dhe këngëtarja u ka dhënë mundesinë ndjekësve t’i parashtrojnë pyetje, të cilave ajo nuk ka hezituar t’u përgjigjet.

Njëra nga to ka qenë edhe për babain e saj.

“Më fal që të pyes…Ne nuk e kemi parë kurrë babain tënd?”, shkruan ndjekësja të cilës modelja i është përgjigjur se ai ka vite që ka ndërruar jetë.

“Do doja të mund ta shihja dhe une gjithashtu. Babi im ma vdekur kur unë kam qenë 12 vjeç. Ai është engjëlli im mbrojtës”, shkruan Dreshaj.

LAJME TË TJERA