Aksident i rëndë në Mleqan të Malishevës, vdes një person

 Aksident i rëndë në Mleqan të Malishevës, vdes një person

Një aksident trafiku me fatalitet ndodhi dje rreth orës 14:13 në fshatin Mleqan të komunës së Malishevës.

Aksidenti u shkaktua mes dy automjeteve ku ngasës ishin një mashkull dhe një femër, ku si pasojë e aksidentit ngasësi mashkull ndërroi jetë.

Trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për Obduksion, ndërsa e dyshuara është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

LAJME TË TJERA