Aksident në hyrje të Prishtinës

 Aksident në hyrje të Prishtinës

Një aksident me dëme të lehta materiale ka ndodhur para pak çastesh në kryeqytet.

Kjo prekje e vogël mes një kamioni dhe një veture, ndodhi në rrethin në hyrje të Prishtinës, shkruan 07 Press.

Një lexues i rregullt i yni na ka dërguar fotografi nga vendi i ngjarjes.

Nuk raportohet për të lënduar, derisa aty kishte arritur edhe Policia e Kosovës, e cila ishte duke i kryer procedurat e zakonshme të fotografimit.

Ne do t’iu mbajmë të informuar lidhur me këtë rast.

/07 Press/

LAJME TË TJERA