Aksident në Rahovec mes një veture dhe një motoristi

 Aksident në Rahovec mes një veture dhe një motoristi

Një aksident ka ndodhur para pak çastesh në semaforët kryesorë të qytetit të Rahovecit.

Siç shihet nga pamjet e siguruara nga portali rajonal 07 Press, mes vete janë ndeshur një veturë dhe një motorist, që dyshohet të jetë i një kompanie që shpërndanë ushqim.

Më poshtë edhe pamjet nga ky moment.

/GazetaBlic/

LAJME TË TJERA