Aktorja e njohur turke vjen sërish për pushime në Sarandë, përshëndet fansat shqiptarë

 Aktorja e njohur turke vjen sërish për pushime në Sarandë, përshëndet fansat shqiptarë

Aktorja turke Farah Zeynep Abdullah, e njohur për rolin e saj si Sura në serialin “Kurt Seit dhe Sura”, ndodhet në Shqipëri.

Bukuroshja bjonde ka ardhur në vendin tonë për pushime për të disatin vit radhazi! Ka qenë vetë Farah ajo që ka publikuar një foto nga Saranda, ku po shijon disa ditë pushimesh me partnerin.

“Sarandë”, shkruan aktorja në postimin që ka tërhequr menjëherë vëmendjen e fansave.

“Sarandë”, shkruan aktorja në postimin që ka tërhequr menjëherë vëmendjen e fansave.

Në një foto të dytë në Instastory ajo ka përshëndetur fansat Shqiptarë, ndërsa publikon edhe flamurin kuqezi në formë mbështetjeje dhe dashurie për vendin tonë!

LAJME TË TJERA