Alarmante: Ky është numri i viktimave nga koronavirusi në 24 orët e fundit

 Alarmante: Ky është numri i viktimave nga koronavirusi në 24 orët e fundit

13 viktima të tjera janë regjistruar në 24 orët e fundit në vendin tonë nga koronavirusi.

Kështu ka bërë të ditur para pak çastesh IKSHPK-ja, përcjell 07 Press.

Më poshtë njoftimi i plotë.

133 TË SHËRUAR DHE 245 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Sunday, August 2, 2020

LAJME TË TJERA