Arbër Zeneli i jashtëzakonshëm, dy gola brenda dy minutave – I dyti, përtej çdo dimensoni!

 Arbër Zeneli i jashtëzakonshëm, dy gola brenda dy minutave – I dyti, përtej çdo dimensoni!

Arbër Zeneli po vazhdon me formën e jashtëzakonshme në fazën përgatitore për edicionin e ri.

Para pak çastesh është mbyllur edhe pjesa e parë e miqësores Maribor – Reims, ku francezët po udhëheqin me dy gola diferencë, përcjell GazetaBlic.

Të dy golat i realizoi ylli i kombëtares së Kosovës, ndërsa i dyti ishte i çmendur fare.

Në videon e mëposhtme, mund ta shihni atë për të cilin po flasim, e që ishte thuajse perfekt, që nga pranimi i topit, vrojtimi i golit e pastaj edhe gjuajta precize dhe e fortë.

Shikojeni dhe shijojeni.

LAJME TË TJERA