Arrestohet reperi i njohur kosovar, Feronit Shabani

 Arrestohet reperi i njohur kosovar, Feronit Shabani

Reperi i njohur, Fero është arrestuar pak më parë.

Burime të IndeksOnline bëjnë me dije se Fero është pranogosur pas përleshjes që ka pasur me producentin, Jetmir Agaj.

Fero bashkë me truprojen e tij kanë sulmuar producentin dhe menaxherin Jetmir Agaj.

Kjo, nuk është hera e parë që Fero përleshet me persona të tjerë.

LAJME TË TJERA