Arta Nitaj vazhdon të sjell imazhe joshëse nga pushimet në jug të Shqipërisë

 Arta Nitaj vazhdon të sjell imazhe joshëse nga pushimet në jug të Shqipërisë

Bukuroshja Arta Nitaj bëhet gjithmonë temë e mediave rozë kur është fjala për paraqitjet e saj në rrjetet sociale.

Ajo është bërë tashmë një blogere e njohur, e cila ndiqet nga mijëra fansa në llogaritë e saj shkruan Telegrafi, përcjell 07 Press.

Së fundmi, modelja u ka treguar ndjekësve se ka vendosur t’i japë vetes disa ditë të mira pushimi, bashkë me shoqet e saj.

Ato kanë shkuar në jug të Shqipërisë, gjersa nuk kanë hezituar të ndajnë me ndjekësit disa imazhe atraktive në bikini.

Arta publikoi së fundmi për ndjekësit e saj disa fotografi mjaft prvokuese, ku shihej me veshje të hapur, teksa vinte në pah linjat trupore.

Pëlqimet dhe komentet nga ana e fansave nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar për fizikun e saj.

LAJME TË TJERA