Asist fenomenal i Arbër Zenelit, Reims në epërsi

 Asist fenomenal i Arbër Zenelit, Reims në epërsi

Reims ka kaluar në epërsi ndaj Rennes në udhëtim.

Përfaqësuesi kosovar, Arbër Zeneli asistoi nga goditja nga këndi, teksa në zonë më së miri u shfaq kapiteni Abdelhamid që nuk e pati të vështirë ta dërgojë topin në rrjetë, përcjell 07 Press Sport.

Kjo është një shpresë më shumë për rikthim në formën optimale për djaloshin nga Mitrovica, pikërisht tani kur kanë mbetur vetëm edhe katër ditë deri te duli me Maqedoninë Veriore.

Më poshtë asistimi dhe goli:

VIDEO

/07 Press/

LAJME TË TJERA