Asnjë në Rahovec, 3 raste të reja me koronavirus në rajonin 07

 Asnjë në Rahovec, 3 raste të reja me koronavirus në rajonin 07

3 raste të reja me koronavirus në rajonin 07.

Lexo edhe: Në 24 orët e fundit në Kosovë është regjistruar një viktimë nga koronavirusi

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vend.

Ndërkaq, numri total i të infektuarve me Covid-19 në 24 orët e fundit ka shkuar në 119 sosh.

Lexo edhe: LAJMI I FUNDIT: Ky është numri i të infektuarve me koronavirus në 24 orët e fundit

Më poshtë edhe komunikata e plotë e IKSHPK-së.

154 TË SHËRUAR DHE 119 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Friday, August 28, 2020

LAJME TË TJERA