Asnjë në rajonin 07, por shtatë raste të reja me koronavirus në Kosovë

 Asnjë në rajonin 07, por shtatë raste të reja me koronavirus në Kosovë

Asnjë rast në komunën tonë dhe shtatë gjithsej në gjithë Kosovën.

Instituti kombëtar i shëndetit publik në vend ka publikuar numrin e rasteve të reja, teksa këtë e bëri përmes faqes zyrtare në rrjetin social “Facebook”.

Më poshtë njoftimi i plotë nga IKShP-ja:

SHTATË RASTE ME COVID-19 DHE TRE TË SHËRUAR!Sot më 23 maj 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Saturday, May 23, 2020

LAJME TË TJERA