E shtunë, Shtator 30

Atmosferë e zjarrtë kur Dafina Zeqiri dhe Don Xhoni bëhen bashkë

Dyshja më e kërkuar e momentit, Dafina Zeqiri dhe Don Xhoni do të bëhen bashkë për të performuar në një nga koncertet e tyre të radhës.

Hitet e tyre të shumta do të elektrizojnë Gjakovën të enjten e 27 korrikut.

Të dy artistët do të argëtojnë të rinjtë e shumtë qe do të mblidhen në “Hangover Club”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hangover Club (@hangoverclubks)