Avdullah Hoti s’ka të ndalur, pas drejtorit të policisë shkarkon edhe atë të doganave

 Avdullah Hoti s’ka të ndalur, pas drejtorit të policisë shkarkon edhe atë të doganave

Pas shkarkimit të drejtorit të Policisë, Rashit Qalaj, janë shkarkuar edhe drejtori i doganës dhe i ATK-së.

Mësohet se Kryeministri Avdullah Hoti e ka shkarkuar edhe drejtorin e ATK’së, Ilir Murtezaj dhe ushtruesin e detyrës së doganës, Ibrahin Xhaka.

Ky është shkarkimi i tretë brenda ditës, raporton Gazeta Express.

LAJME TË TJERA