Bella Hadid ndan imazhe joshëse nga pushimet me shoqe në bregdet

 Bella Hadid ndan imazhe joshëse nga pushimet me shoqe në bregdet

Vera ende s’ka mbaruar për Bella Hadid.

Modelja e njohur, Bella Hadid, para pak ditësh festoi ditëlindjen, meqë rast mori dhurata e urime të panumërta, shkruan lajmi.net.

Menjëherë pas ditëlindjes, Bella bashkë me shoqe ka udhëtuar për pushime në bregdet dhe e shijoi në maksimum këtë pushim.

Nga atje, modelja solli fotografi të shumta bashkë me shoqe, ku të gjitha shfaqen të veshura me bikini.

Kujtojmë se Bella Hadid së fundi u përfol për një lidhje të re dashurie, por një gjë të tillë ajo nuk e ka konfirmuar ende.

LAJME TË TJERA