Bersant Celina debuton me ekipin e ri, Dijon

 Bersant Celina debuton me ekipin e ri, Dijon

Super mesfushori kosovar, Bersant Celina ka debutuar me klubin e tij të ri, Dijon.

Celina ka hyrë në fushë me të filluar pjesa e dytë në sfidën ndaj Brest, që skuadra e tij po e zhvillon në kuadër të Ligue 1, shkruan GazetaBlic Sport.

Skuadra e tij është në disavantazh dhe pritet shumë nga Celina, që të ndihmojë në rikthimin e rezultatit.

Vlen të theksohet se Celina kreu transferimin e tij në Dijon këtë javë.

Ai kaloi nga Swansea tek klubi i njohur i Ligue 1, Dijon.

LAJME TË TJERA