Bie dukshëm numri i të infektuarve me koronavirus në Kosovë

 Bie dukshëm numri i të infektuarve me koronavirus në Kosovë

78 raste të reja me koronavirus në Kosovë.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vend.

Më poshtë edhe komunikata e plotë e IKSHPK-së.

190 TË SHËRUAR DHE 78 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Thursday, September 3, 2020

LAJME TË TJERA