Bleona Qereti nominon koleget: Publikoni klipet para operacioneve

 Bleona Qereti nominon koleget: Publikoni klipet para operacioneve

Vetë-izolimi ka bërë që njerëzit nga e mbarë bota këto ditë të kenë më shumë kohë për të kaluar në botën virtuale.

Në rrjetet sociale kanë nisur sfida të ndryshme, që nga publikimi i fotografive të vjetra e deri te videot sensibilizuese për vetëdijësimin rreth kujdesit nga përhapja e COVID-19.

Duket se një sfidë të re dhe shumë interesante e ka nisur edhe këngëtarja Bleona Qereti, e cila ka ndarë me fansat në rrjetin social Instagram klipin e saj shumë të pëlqyer të vitit 2006, “Hallall e ke”.

LAJME TË TJERA