Cristiano Ronaldo do të bëhet sërish baba?

 Cristiano Ronaldo do të bëhet sërish baba?

Futbollisti Cristiano Ronaldo siç duket do të bëhet baba edhe i një fëmije.

E dashura e tij, Georgina na bëri të dyshojmë me një postim të publikuar.

Ronaldo dhe Georgina ishin në pushime në Madeira ku qëndruan dy muaj bashkë edhe me fëmijët e tyre.

Çifti kanë katër fëmijë, Cristiano Jr si dhe binjakët Eva dhe Mateo.

Georgina publikoi një imazh duke shkruar Baby girl dhe ka ngjallur dyshime për një shtatzani tjetër.

LAJME TË TJERA