Ditë të mira, vazhdon rënia e numrit të infektuarve – 69 në 24 orët e fundit

 Ditë të mira, vazhdon rënia e numrit të infektuarve – 69 në 24 orët e fundit

69 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vend, përcjell 07 Press.

Ditëve të fundit ka pasur një rënie të vazhdueshme të numrit të të infektuarve, rënie e cila shpresojmë të vazhdojë të bie çdo ditë e më shumë, deri në pikën zero.

107 TË SHËRUAR DHE 69 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Thursday, September 10, 2020

07 Press

LAJME TË TJERA