E dhimbshme, ky është 22-vjeçari që humbi jetën tragjikisht në aksidentin në Komoran

 E dhimbshme, ky është 22-vjeçari që humbi jetën tragjikisht në aksidentin në Komoran

Drituar Berisha, 22 vjeç nga Ruhoti i Pejës, është i riu që vdiq tragjikisht sot në një aksident në Komoran.

Vetura që po voziste 22-vjeçari ka dalë nga rruga dhe është ndeshur me një shtyllë elektrike, në vendngjarje doli policia dhe ekipi mjekësor, por, vetaksidenti përfundoi me fatalitet.

Mediat lokale në Pejë kanë shpërndarë fotografinë e viktimës, me ç’rast bëhet thirrje për kujdes të shtuar në komunikacion.

LAJME TË TJERA