E diela familjare e Diellza Kolgecit

 E diela familjare e Diellza Kolgecit

Diellza Kolgeci po e kalon këtë të diele me familjen e saj.

Ajo është aktive me postime në rrjetet e saj sociale dhe shpesh ndanë imazhe familjare me ndjekësit, shkruan GazetaBlic.

Edhe sot ka postuar foto me bashkëshortin Fisnikun dhe vajzën Helenën.

Ndryshe, çifti po shihen shumë të përkushtuar ndaj njëri-tjetrit.

LAJME TË TJERA