E FUNDIT: IKSHPK shpalos numrin e rasteve të reja me koronavirus në Kosovë

 E FUNDIT: IKSHPK shpalos numrin e rasteve të reja me koronavirus në Kosovë

162 raste të reja me koronavirus në Kosovë.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vend.

Më poshtë edhe komunikata e plotë.

122 TË SHËRUAR DHE 162 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Wednesday, August 19, 2020

LAJME TË TJERA