E konfirmon babai i të infektuarës nga Kramoviku: S’ka pasur kontake me askënd nga komuna e Rahovecit

 E konfirmon babai i të infektuarës nga Kramoviku: S’ka pasur kontake me askënd nga komuna e Rahovecit

Për të dytën herë brenda pak kohës është prononcuar edhe kreu i komunës së Rahovecit, Smajl Latifi.

Përmes një postimi në profilin zyrtar të rrjetit social “Facebook” ai konfirmoi se para pak çastesh kishte biseduar me babain e të infektuarës nga komuna e Rahovecit dhe se ai ia ka konfirmuar se vajza e tij nuk ka pasur kontakte me askënd nga komuna jonë, përcjell Rahoveci24.

Më poshtë edhe postimi:

INFORMATËSapo kam biseduar me babain e të infektuarës nga fshati Kramovik, ju informoj se ajo nuk ka pasur kontakte me…

Posted by Smajl Latifi on Sunday, April 12, 2020

LAJME TË TJERA