Familja e viktimës shpalos arsyet e vrasjes së pronarit të “Selo Tours”, ka edhe një kërkesë

 Familja e viktimës shpalos arsyet e vrasjes së pronarit të “Selo Tours”, ka edhe një kërkesë

Mbrëmë në mediat tona bëri bujë vdekja e pronarit të kompanisë turistike, “Selo Tours”, Selatin Janjeva.

Qarkulluan disa arsye pse ndodhi një ngjarje e tillë, megjithatë para pak çastesh ka reaguar familja e të ndjerit, përcjell 07 Press.

Ata, përmes një shkrimi në faqen zyrtare të rrjetit social “Facebook” kanë kërkuar që mos t’i japin kahje të ndryshme këtij rasti, duke thënë se ai ndodhi për shkak të problemeve familjare, dhe jo biznesore apo politike.

Më poshtë edhe njoftimi i plotë.

Posted by Selo Tours on Friday, October 2, 2020

LAJME TË TJERA