Fenomenale: Vazhdon rënia e numrit të të infektuarve me koronavirus në Kosovë

 Fenomenale: Vazhdon rënia e numrit të të infektuarve me koronavirus në Kosovë

50 raste të reja me koronavirus në Kosovë.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vend.

Më poshtë edhe komunikata e plotë e IKSHPK-së.

117 TË SHËRUAR DHE 50 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Friday, September 11, 2020

LAJME TË TJERA