E shtunë, Shtator 30

Fero lë muzikën shkaku i fesë: Po i fali 5 vakte, mos i dëgjoni më këngët e mia, është “haram”

Fero po vazhdon të befasojë me deklaratat e tij.

Pas daljes nga burgu ku edhe dyshohej për rrahjen e Arbenitën, ka befasuar me reagimin e fundit.

Pak minuta më parë ai ka bërë një reagim të gjatë në ‘Instagram’.

Reperi ka njoftuar se po i falë tashmë pesë herë në ditë dhe se është penduar për secilën tekst të këngës së tij.