Formacionet zyrtare: Llapi – Drenica

 Formacionet zyrtare: Llapi – Drenica

Llapi e pret Drenicën në “Zahir Pajaziti” me fillim nga ora 14:00, me të vetmin synim fitoren dhe këndelljen në këtë edicion.

Skuadra e Batatinës deri më tani, pra pas katër javësh ka arkëtuar vetëm një pikë, çka do të thotë se trepikëshi sot është opsioni i vetëm, përcjell GazetaBlic.

Djelmoshat e Fadil Ramës ndërkaq, udhëtojnë drejt Podujevës për një rezultat pozivit.

Para pak çastesh janë mësuar edhe formacionet zyrtare të të dyja skuadrave.

Llapi: Nava, Emini, Prençi, Idrizi, Peposhi, Shabani, Ar.Ramadani, Zhdrella, Sava, Sadriu, Januzi.

Drenica: Ymeri, Zeqaj, Bejta, Lushtaku, Miftaraj, Thaqi, Dushi, Hamiti, Murtari, Tahiri, Mëziu.

LAJME TË TJERA