Genc Nuza “dhuron” karton të kuq pas konsultimit me VAR-in

 Genc Nuza “dhuron” karton të kuq pas konsultimit me VAR-in

Llapi ka mbetur me një lojtar më pak në ndeshjen ndaj Dritës.

Gjyqtari Genc Nuza e ka përjashtuar futbollistin e kësaj skuadre, Ilir Krasniqin, shkruan GazetaBlic Sport.

Nuza e shikoi me VAR ndërhyrjen e tij në Agim Zekën e Dritës dhe mori vendim që ta përjashtojë atë.

Rezultati momental është 0 me 1 në të mirë të Dritës, kur po zhvillohet minuta e 30-të.

LAJME TË TJERA