Ghetto Geasy dhe Majk publikojnë këngën e re “Je t’aime”

 Ghetto Geasy dhe Majk publikojnë këngën e re “Je t’aime”

Ka disa ditë që Getoar Selimi dhe Majk kanë paralajmëruar projektin e ri, shkruan GazetaBlic.

Tani ai projekt është publikuar në kanalin zyrtar të BABASTARS në Youtube.

“Je t’aime” mban titullin kënga më e re nga dyshja.

Teksti është punuar nga vet artistët, ndërsa muzika nga Geti dhe Alandy dhe me klip nga Entermedia.

LAJME TË TJERA