Hazard në stërvitje me Lamborghini 500 mijë eurosh

 Hazard në stërvitje me Lamborghini 500 mijë eurosh

Tjetër veturë luksoze në koleksionin e Eden Hazard.

Futbollisti i Real Madridit arriti në stërvitje të dielën me një Lamborghini Aventador SVJ, një model që i mungonte koleksionit të belgut, raporton Gazeta Express.

Eden është adhurues i madh i veturave dhe ka dhjetëra në shtëpin e tij në Madrid, ndërsa është i obliguar që në stërvitjen e Realit të shkojë me veturën e sponsorit të klubit, Audi – por të dielën kishte dalë paksa jashtë rregullave për t’i bërë një xhiro veturës së re.

LAJME TË TJERA