Lifestyle

Fashion

LAJME

Lutja e babait nga Mitrovica: Fëmija im po lufton me jetën, na ndihmoni për shërimin e tij

Lejan Hasani nga Mitrovica, ka lindur parakohe (në javën e 33-të) në Kliniken Obstetrike- Gjinekoligjike në QKUK, më 1 shtator

MSH publikon udhëzimet e reja, ja kur duhet dhe s’duhet të mbahet maska

Dalin statistikat, kjo është paga mesatare e kosovarëve në Gjermani

Me shi!

LAJME

Zëvendëskryeministrat diskutojnë për furnizime me barna dhe ushqime

Zëvendëskryeministri i parë në Qeverinë e Kosovës, Avdullah Hoti, së bashku me zëvendëskryeministrin Haki Abazi dhe ministren Rozeta Hajdari, kanë

read next

SHOWBIZZ

Hollywoodi po adaptohet me koronavirusin

Industria më e madhe e filmit në botë ka vendosur ta marrë më seriozisht rrezikun nga kjo sëmundje, dhe si pasojë po i anulon shumicën e premierave dhe lansimeve të projekteve kinematografike. Në mesin e

SHOWBIZZ

Tom Holland thotë se “Cherry” është filmi më i mirë

Aktori 23 vjeçar, Tom Holland, i cili më së miri njihet për rolin e protagonistit në filmat “Spider-Man”, e luan rolin kryesorë në dramën e re kriminalistike “Cherry”, që e shënon edhe bashkëpunimin e tij

SHOWBIZZ

Orlando Bloom po kthehet në Shtetet e Bashkuara për të

Aktori i njohur 43-vjeçar i cili është i fejuar me super yllin e muzikës, Katy Perry, përmes një postimi në Instagram ka bërë të ditur se po largohet nga Praga, kjo pasi xhirimet e serisë

SHOWBIZZ

Celine Dion pas testimit ka rezultuar negative për koronavirusin

Diva e muzikës, Celine Dion, pas testimit ka rezultuar negative për koronavirusin dhe ka vendosur t’i shtyjë koncertet e saj për shkak të gripit të zakonshëm. Ylli i hitit “My Heart Will Go On” i

Recent Comments