read next

SHOWBIZZ

Haxhi Krasniqi dhe Gold AG fotografohen me flamurin shqiptar gjatë

Boksieri Robin Haxhi Krasniqi gjatë këtyre ditëve ka qenë një nga emrat më të komentuar në media e gjithandej pas shpalljes kampion bote. Ai po qëndron këto ditë në Kosovë, ndërsa pas takimeve me liderët politikë ka nisur vizitat e

SHOWBIZZ

Besnik Qaka publikon në shqip këngën “Relacion” të Rosalias

Ashtu siç kishte paralajmëruar, vokalisti i grupit Nrg Band, Besnik Qaka, ditën e sotme lansoi projektin e ri muzikor. Ai ka realizuar remiksin e këngës ‘Relacion’, të interpretuar nga Rosalia, Sech, Daddy Yanke, J Balvin dhe Farruko. Qaka ka sjell

SHOWBIZZ

Bella Hadid ndan imazhe joshëse nga pushimet me shoqe në

Vera ende s’ka mbaruar për Bella Hadid. Modelja e njohur, Bella Hadid, para pak ditësh festoi ditëlindjen, meqë rast mori dhurata e urime të panumërta, shkruan lajmi.net. Menjëherë pas ditëlindjes, Bella bashkë me shoqe ka udhëtuar për pushime në bregdet

SHOWBIZZ

Mediat serbe: Kjo është gazetarja kosovare më e bukura në

Mediat serbe sot e kanë ngritur në qiell gazetaren kosovare të sportit, Elmira Sadrija, për të cilën thonë se është më e bukura në Ballkan. Telegraf.rs shkruan sot se Sadrija shpesh shihet teksa raporton nga Stadiumi “Fadil Vokrri”, dhe se