SHOWBIZZ

E diela familjare e Diellza Kolgecit

Diellza Kolgeci po e kalon këtë të diele me familjen e saj. Ajo është aktive me postime në rrjetet e saj sociale dhe shpesh ndanë imazhe familjare me ndjekësit, shkruan

GJAKOVË LAJME

Asnjë në Rahovec, 3 raste të reja me koronavirus në rajonin 07

3 raste të reja me koronavirus në rajonin 07. Lexo edhe: Në 24 orët e fundit në Kosovë është regjistruar një viktimë nga koronavirusi Kështu ka njoftuar para pak çastesh

GJAKOVË LAJME

Xeni, pozitiv me Covid-19

Këngëtari i mirënjohur, Shkelzen Jetishi e ka konfirmuar për Gazeta Blic se ka rezoltuar pozitiv me koronavirus. I njëjti ka treguar se është në gjendje të mirë shëndetësore dhe se

GJAKOVË LAJME

Numër i lartë i të infektuarve me koronavirus në rajonin 07, këto janë të dhënat…

Nga 141 raste sa u konfirmuan para pak çastesh nga instituti kombëtar i shëndetit publik në vend, 25 sosh janë nga rajoni 07. Lexo edhe: Bie për pak numri i

SHOWBIZZ

Leonora Jakupi nis pushimet në Shqipëri bashkë me familjen e saj

Duket se izolimit në shtëpi i erdhi fundi edhe për Leonora Jakupin, shkruan GazetaBlic. Këngëtarja e cila numëron një karrierë të gjatë muzikore tashmë ka nisur pushimet. Këtë e ka

GJAKOVË LAJME

6 raste të reja në rajonin 07, mësoni cila komunë ka regjistruar më së shumti

Gjashtë raste të reja me koronavirus në rajonin 07. Katër prej tyre në Gjakovë dhe me nga një rast Rahoveci e Malisheva, përcjell 07 Press. Numër relativisht i vogël nëse

GJAKOVË LAJME

Vdes Kryeprokurori i Gjakovës, Ali Selimaj

Ka vdekur kryeprokurori i Prokurorisë Themelore të Gjakovës, Ali Selimaj. Burime të Gazetës Online “Reporteri.net” bëjnë të ditur se Selimaj ka vdekur sot. Kryeporkurori Selimaj muaj më parë ishte trajtuar

GJAKOVË LAJME

Arrestohet djali i Xenit, Korab Jetishi – Dyshohet se shkeli rregullat kundër Covid19

Me rastin e hapjes së lokalit ‘Xeni Imperial’, mbrëmë policia ka prangosur këngëtarin Korab Jetishi, mëson Gazeta Sinjali nga burime të sigurta brenda Prokurorisë Themelore të Gjakovës. Djali i këngëtarit

What's new

Tech

FUN

Horoskopi ditor, e martë 7 prill 2020

Dashi Shikoni në të shkuarën tuaj për të gjetur përgjigjet që po kërkoni. Gjërat nuk janë siç e mendonit dhe do t’ju duhet të tregoheni të vëmendshëm për të mos