IKSHPK shpalos numrin e rasteve të reja me koronavirus në Kosovë

 IKSHPK shpalos numrin e rasteve të reja me koronavirus në Kosovë

55 raste të reja me koronavirus në vendin tonë.

Kështu ka njoftuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në Kosovë.

Më poshtë edhe komunikata e plotë e IKSHPK-së.

150 TË SHËRUAR DHE 55 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Monday, September 14, 2020

LAJME TË TJERA